کینوا خاویار گیاهی

جدید

کینوا درجه یک محصول کشور پرو

جزییات بیشتر

85,000 تومان

  • 500گرم
  • یک کیلو گرم

- +

 
بررسی تخصصی

استفاده در پخت نان و شیرینی:

آرد کردن و استفاده از آن برای شیرینی پزی و پخت نان، بیسکویت و… یکی از رایج ترین روشهای مصرف است.

پخت کینوا بجای برنج:

شما می توانید آنرا مثل برنج بپزید و بجای برنج مصرف کنید.

طعم پلوی کینوا تقریبا شبیه برنج  است. این غذا در طول 10-12 دقیقا حاضر می شود و سرعت عمل در پخت آن هم نکته ای جالب برای افرادی است که زمان کافی برای آشپزی ندارند.

استفاده در سالاد

اگر به مدت چند دقیقه آنرا در آب خیس کنید، همچون نخودفرنگی یا ذرت، نرم می شود و قابلیت استفاده در سالاد و یا برای تزئین غذا را دارد.

کتلت

یکی از خوشمزه ترین غذاهایی که می شود با کینوا درست کرد. کتلت کینوا است.

شما می توانید پس از جوشاندن کینوا آن را با کمی سیب زمینی و تخم مرغ و ادویه تبدیل به یک کتلت خوشمزه کنید.

قیمت کینوا

قیمت کینوا بسته به کیفیت و تمیزی دانه های آن متفاوت است. لذا ممکن است قیمت کینوا را از 50 تا 200 هزار تومان در هر کیلوگرم متفاوت بیابید.

البته نوع بسته بندی و وزن هر بسته و کاشت ایران یا کشور پرو نیز در این موضوع موثر است. قیمت کینوا در بسته های سبکتر، کمی بیشتر از قیمت آن در بسته های با وزن بالاتر است و این موضوع به دلیل هزینه بسته بندی و .. است.

خرید کینوا

خرید کینوا هم اکنون از فروشگاه اینترنتی رویال میوه برای شما مهیا شده است. برای خرید کینوا می توانید همین الآن سفارش دهید و آنرا درب منزل خودتان تحویل بگیرید و از خواص بیشمار آن بهره مند شوید.روش پخت:

یک پیمانه کینوا را به 1/5 پیمانه آب اضافه کنید. مخلوط را به جوش آورید سپس در حرارت کم به مدت 10-15 دقیقه نگهداشته تا آب آن جذب شود. برای تهیه کینوای نرمتر دانه ها را در ظرف پر از آب ریخته و به جوش آورید، به مدت 10 - 15 دقیقه جوشانده و سپس آب را با صافی جدا کنید.

نوشتن دیدگاه

کینوا خاویار گیاهی

کینوا درجه یک محصول کشور پرو

نوشتن دیدگاه

15 محصول مشابه یافت شد

کد QR