سویق چاق کننده

جدید

سویق خالص و ارگانیک چاق کننده

جزییات بیشتر

37,000 تومان

  • 350 گرم
  • 700 گرم

- +

 
بررسی تخصصی

سویق چاق کننده اکسیرحیات جهت افزایش وزن و اشتها مورد استفاده قرار می گیرد. این سویق دارای فیبر بالاست و به جذب و هضم غذا کمک میکند. افرادی که میخواهند از یک برنامه منظم و ملایم جهت چاق شدن و افزایش وزن بهره ببرند می توانند از این سویق استفاده کنند. 

سایر خواص ویژه سویق: 

حتی برای مولود تازه سفارش نمودند،مفید برای خانم باردار، بهترین جایگزین فولیک اسید و قرص آهن، مناسب جهت کاهش تب، سویق، صفرا را از تن، و بلغم را از معده، کاملاً جدا می کند و هفتاد گونه بلا را دور می کند، سویق چاق کننده ست و استخوان ساز، خانم باردار مصرف کند فرزندش معلول بدنیا نمی آید، سویق جو یکی از درمان های دیابت است، سویق برای کودکان مفید است،مقداری روغن زیتون روی سویق ریخته شود و مصرف شود.

افزایش جماع، نازک کردن و زیباکردن پوست صورت (روغن فقط اضافه شود تفت داده نشود) با خرما، شیر، عسل هم میشود استفاده کرد، هضم کننده کله پاچه در صورتی که بعد از خوردن کله پاچه مقداری سویق خورده شود.، سویق شسته شده برای تقویت ساق پا مفیداست و لازم (مناسب کسانی که نمیتوانند راه بروند، ورزشکاران، شکستگی استخوان، پوکی استخوان و…)

طریقه مصرف: مقداری از سویق چاق کننده را بهمراه غذا میل نمایید. می توانید به همراه خورش، سوپ، آش، فرنی، حلوا و ... ترکیب کرده و میل نمایید. (1 تا 3 مرتبه در روز)

نوشتن دیدگاه

سویق چاق کننده

سویق خالص و ارگانیک چاق کننده

نوشتن دیدگاه

کد QR