سویق زمان بارداری

جدید

سویق جو و گندم ویژه زمان بارداری

جزییات بیشتر

33,000 تومان

  • 350 گرم
  • 700 گرم

- +

 
بررسی تخصصی

سویق عام (گندم و جو) اکسیرحیات به درمان یبوست کمک می کند، تسکین دهنده التهاب و تشنگی است، مناسب برای کودکان و زنان باردار می باشد، استخوان را تقویت می کند و گوشت را می رویاند، افزایش دهنده قوای جنسی و تقویت کننده رشد است، همچنین در درمان کم خونی مؤثر است. 

هر چند سويق جو از سويق گندم، سردتر است، امّا از آن روى كه گندم نسبت به جو آب بيشترى مصرف می كند، سويق گندم سردكنندگىِ بيشترى براى بدن دارد و بويژه رطوبت‏ بخشى آن به طبع انسان، بيشتر است. به همين دليل، براى كسانى كه به رطوبت‏ بخشى به بدن نياز دارند، سودمندى بيشترى دارد. برعكس، سويق جو، براى كسانى كه به خشك كردن طبعْ نياز دارند، مناسب‏ تر است.

سویق عام مخلوط یکسانی از سویق جو و گندم است و برای همه افراد با هر طبعی مناسب است و خواص ویژه هر دو سویق را بطور یکجا دارد.

امام صادق علیه السلام می‎فرمایند: سویق گوشت را می‎رویاند و استخوان را محکم می‎کند. به کودکانتان در خردسالی سویق بدهید، چرا که گوشت را می رویاند و استخوان را محکم می سازد. 

سایر خواص ویژه سویق عام:

- بهترین جایگزین فولیک اسید و قرص آهن

- مناسب جهت کاهش تب

- استخوان ساز

- خانم باردار مصرف کند فرزندش معلول بدنیا نمی‎آید 

- مفید برای رشد کودکان

- تقویت کننده ساق پا (مناسب برای کسانی که نمی‎توانند راه بروند، ورزشکاران، شکستگی استخوان، پوکی استخوان و…)

طریقه مصرف:  بصورت خشک قبل از غذا جهت کمک به لاغر شدن، و بعد از غذا کمک به جذب غذا و چاق شدن می نماید، جهت برطرف نمودن یبوست یک قاشق غذاخوری از آن را داخل یک لیوان آب ریخته و میل نمایید.

7 محصول مشابه یافت شد

کد QR